0,00 Kč s DPH

JAXON – LOVY pstruhů

sobotu 26. 3. 2011 se na Jestřabické přehradě odehrál pohárový závod JAXON – LOVY pstruhů. Pětikolového přívlačového klání se zúčastnilo 113 závodníků z celé naší republiky a také ze Slovenska.

Z Letovic nás vyrazilo sedm fandů přívlače a v místě dění jsme měli sraz ještě se třemi borci z týmu vláčíme.cz. Náš plánovaný odjezd v brzkých ranních hodinách se jako vždy zdržel. Tentokrát časový harmonogram nezvládl Martin. Zaspal. Takže jsme se 40-minutovým zpožděním a po střechu přeplněným autem vyrazili směr Jestřabice.

Losování nás rozhodilo kolem celé přehrady. Laďa M., Tom, Dušan, Martin a Drahoš začínali první kolo pod chatou a na hrázi. Zde se pstruzi opravdu chytali a oni končili až s patnácti kousky (někteří se museli hned mobilním telefonem pochlubit a nám na druhé straně „zvednout sebevědomí“). V ostatních kolech měli alespoň na co vzpomínat. Ale i pro nás na protějším břehu dopadlo 1. kolo nad očekávání dobře. Všichni jsme měli rybu.  A tak se nám dařilo i následující dvě kola. Takže do přestávky jsme v celé sestavě bojovali o poháry. Během přestávky se k obědu podával vynikající guláš.  Při jídle jsme si předávali zkušenosti z prvních třech kol.  Top žebříček nástrah byly rotačka, nymfa a plandavka – většinou v růžové barvě.

Osudové 4. a 5. kolo ukončilo naše snažení o cenné kovy, ale i o ostatní ceny. Kromě Drahoše jsme střídavě v posledních kolech vychytali nuly. Někteří i v obou. Náladu nám to ale nezkazilo, protože i přes neúspěch jsme si nádherně zachytali.

Při vyhlášení výsledků bylo oznámeno, že se chytilo 2 242 kusů ryb a největší z nich ulovil Jaromír Čapka – štiku 78 cm. Za tento úspěch převzal krásný pohár z rukou pana Vybírala, majitele firmy Lovy.

 Stupně vítězů

Na stupních vítězů stanuli:

1. Jožka Foltýn

2. Marian Michalka

3. Vlasta Němec

 

A z nás:

Nejúspěšnější – Drahoslav Janků

Nejšťastnější – Vladislav Václav

Nejsmutnější – Jan Stránský

 

Pro představu jak to na závodech vypadalo Vám nabízíme i krátké video.

Touto cestou děkujeme manželům Šlesingerovým a firmě Lovy za pěkný první závod sezóny 2011.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.